YAKINIKU XXLARGE Kamado grill

-49%

YAKINIKU XXLARGE Kamado grill

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 433.00

Original price was: 2,549.99€.Current price is: 1,299.00€.

YAKINIKU® XXLARGE on Kamado boss! XXLARGE-ga saate hõlpsasti hakkama suure peo ettevalmistustega. XXLARGE annab teile palju ruumi ja paindlikkust mitme koostisosa jaoks korraga. Rest on 61 cm läbimõõduga. Seda suurt Kamado mudelit müüakse komplektina, mis sisaldab profikomplekti, külgmisi lauasid, roostevabast terasest jalgu ja kaitsekatet.

Grillil on piiratud eluaegne garantii.

Tegemist saalis kokkupandud näidisgrilliga, võib olla tolmune.

Tootekood: YN240000-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Sellise suurusega Kamado puhul pole kvaliteedi või kvantiteedi valik probleem. Kõik YAKINIKU® Kamadod on luksusliku musta viimistlusega ja valmistatud parimatest materjalidest. Eriti paksu keraamika ja kordieriidi kombinatsioon võimaldab teie Kamadol vastu pidada kõikidele ilmastikutingimustele. Tüüp 304 roostevaba terase kasutamine annab täiendava kuumakindla viimistluse. Ühesõnaga, YAKINIKU® Kamadoga ei saa te mitte ainult kvaliteetset toodet, vaid annate ka oma aiale või (välis)köögile luksusliku ilme. See Kamado sisaldab professionaalset komplekti, mis koosneb roostevabast terasest poolkuu grillrestidest, poolkuu kuumakaitsetest ja mitmetasandilisest küpsetussüsteemist. See võimaldab teil jagada Kamado otseseks ja kaudseks tsooniks, et saavutada täiuslik toiduvalmistamine. Et pakkuda oma külalistele ülimat maitseelamust, viimistlege oma toidud suitsulaastuava. See võimaldab lisada suitsupuitu ilma, et peaksite kaant avama, nii et te ei kaota soojust. Juurdepääs laastuava kaudu on topelt isoleeritud, et saaksite Kamadot kasutada ilma sõrmi põletamata. Sellel komplektil on standardvarustuses kaitsekate. See on valmistatud parimatest materjalidest ja peab seetõttu vastu kõikidele ilmastikutingimustele.

Yakiniku tähendab otsetõlkes grill-liha ja pärineb Jaapanist. See kultuur on tuntud oma rafineeritud toiduvalmistamistehnika ja maitsva toidu poolest. Kamado on Jaapani disainiga grill, mis on tegelikult kogu köök ühes seadmes. Ükskõik, kas soovite küpsetada madalal ja aeglaselt, kiiresti valmistada või lihtsalt maitsvat pitsat, YAKINIKU® ei vea teid kunagi alt.

24-tolline kamado on seeria suurim. XXLARGE kamado sobib ideaalselt külalislahkuse tööstusele, toitlustusettevõtetele ja põhimõtteliselt kõigile, kellele meeldib süüa teha suurtele peredele või sõpruskondadele. XXLARGE saab hõlpsasti hakkama õhtusöögiga 12-15 inimesele ja kõik saavad nautida grillmeistri kokandusoskusi.

XXLARGE Kamado on tuntud oma stiilse musta disaini poolest, mis teeb sellest tõelise pilgupüüdja ​​igas aias. Loomulikult vajate selle suurusega ruumi, kuid see on kindlasti hea täiteaine. Kõik YAKINIKU kamadod on valmistatud tugevaimatest materjalidest. Läikiv must välisilme on valmistatud keraamikast, mis on kombineeritud tugeva mineraalse kordieriidiga. See kombinatsioon tagab ka selle, et teie kamado on alati vastupidav kõikidele ilmastikutingimustele vihmale, lumele või põletavale päikesele, saate tõesti kõigega hakkama. Väljast soojeneb ka mõnusaks, et talvel ikka soojusallikas oleks. Lisaks on kamado metalldetailid viimistletud kuumakindla RVS-tüüpi 304-ga. See materjal tagab, et te ei kõrveta sõrmi, kui kogemata mõnda detaili puudutate. Kamado edasine viimistlus on bambusega. See tugev puiduliik talub kõiki ilmastikutingimusi ja on ka väga kuumakindel.

XXLARGE on standardvarustuses raami ja abilaudadega, et Kamadot oleks lihtne liigutada. Külglauad on spetsiaalselt valmistatud bambusest ja tagavad lihtsalt selle, et saate hoida kõiki oma toiduaineid ja tarvikuid käepärast.

XXLARGE on standardvarustuses suitsulaastu avaga. Suitsulaastuavast saate oma kamadole lihtsalt suitsupuitu lisada. Selle sisendi eeliseks on see, et te ei pea kamado kaant avama, nii et te ei kaota soojust. Suitsetamisprotsess ei ole häiritud ja seetõttu on teie toidul maitsev maitse. Suits lisab ka teie lihale või kalale kena värvi.

YAKINIKU kamadodel on piiratud eluaegne garantii.