YAKINIKU LARGE Kamado grill Näidisgrill

-45%

YAKINIKU LARGE Kamado grill Näidisgrill

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 266.33

799.00

YAKINIKU LARGE Kamado komplekt on ideaalne Kamado, kui soovite üllatada sõpruskonda või kogu peret maitsva einega. 49 cm grillpinnaga on lihtne valmistada mitu rooga korraga. See Kamado ei kuulu asjata seeria populaarseimate mudelite hulka. Grillijatele, kes armastavad mitmekesisust ja paindlikkust, on see ideaalne valik. See toode sisaldab alust, abilaudu ja professionaalset komplekti. Pro komplekt on asendamatu otseseks ja kaudseks grillimiseks ning koostisosade erinevatel tasemetel valmistamiseks.

YAKINIKU grillidel on piiratud eluaegne garantii.

 

Tegemist saalis kokkupandud näidisgrilliga, võib olla tolmune.

Tootekood: YN190019-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

YAKINIKU LARGE Kamado komplektne
Professionaalne komplekt pakub täiendavat paindlikkust, kuna saate grillida erinevatel tasemetel. Selle komplektiga on küpsetada otsese ja kaudse kuumusega. See võimaldab teil hõlpsalt ühelt poolt liha praadida ja teiselt poolt küpsetamist jätkata, et saavutada täiuslik tulemus.

Kõik YAKINIKU® Kamadod on luksusliku musta viimistlusega ja valmistatud parimatest materjalidest. Eriti paksu keraamika ja kordieriidi kombinatsioon võimaldab teie Kamadol vastu pidada kõikidele ilmastikutingimustele. Tüüpi 304 roostevaba terase kasutamine annab täiendava kuumakindla viimistluse. Kamado peal on siiber, mis võimaldab temperatuuri täpselt juhtida. Siibri sees on “lukk”, mis ei lase siibrilKamado kaane avamisel lahti kukkuda. Kamado tagaküljel on hinged, mis on asetatud katte alla. Tänu sellele on hinged kaitstud igasuguste ilmastikutingimuste eest ja on seetõttu roostekindlamad. Meie Kamado hinged on nurga all, mistõttu on Kamado avamine väikese jõuga lihtne.

LARGE on standardvarustuses koos tuhapanni ja söekorviga, mis hõlbustab tuha ja söe eemaldamist. Ühesõnaga, YAKINIKU® Kamadoga saate mitte ainult kvaliteetse toote, vaid ka luksusliku välimuse oma aeda või (välis)kööki. Nii nagu XLARGE-l, saab ka LARGE-i grillipinda kergesti laiendada ekstra kõrgendatud restiga (see ei kuulu komplekti). Täiendav kõrgendusrest annab 70% täiendava pindala. Seetõttu pole eri tüüpi toitude valmistamine kunagi olnud lihtsam.

Kamadol on laastuava, mis muudab selle ainulaadseks, võimaldab teil muuta iga roog tõeliseks maitseelamuseks. Laastuava kaudu lisate suitsupuitu ilma, et peaksite kaant avama ja seega ei kaota soojust. Juurdepääs laastuavale on topelt isoleeritud, et saaksite Kamadot kasutada ilma sõrmi põletamata. Õhuliugur, mille leiate kõige põhjast, koosneb mitmest väikesest õhuaugust, mis kitsenevad punktini. See võimaldab teil temperatuuri väga täpselt juhtida!