Dreamfire® Kamado Trendy Max + küpsetussüsteem LUX PRO Max (Saalinäidis)

-26%

Dreamfire® Kamado Trendy Max + küpsetussüsteem LUX PRO Max (Saalinäidis)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 366.33

1,099.00

Dreamfire Kamado Trendy Max on ideaalne valik suurtele peredele, restoranidele ja suurtele gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

Grilliga on kaasas Dreamfire® LUX PRO küpsetussüsteem. Küpsetussüsteemiga saad oma grilli pinda suurendada ning paremni kontrollida temperatuuri.

Komplekt sisaldab:

  • 2 tk poolkuu küpsetusrest
  • 2tk poolkuu keraamiline kuumusehajutaja
  • 1 tk poti/woki hoidmise rõngas
  • Tugevast ja ekstra paksust roostevabast terasest küpsetussüsteemi raam tõstesangadega
Tootekood: 15658-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”outline” color=”black” active_section=”0″][vc_tta_section title=”Tehnilised omadused ja mõõdud” tab_id=”1644303046785-e2b39a27-ab6e”][vc_column_text]Värvus: tumeroheline

Küpsetusala diameeter: 61 cm ( 24″)

Välidiameeter: 68.5 cm ( 27″)[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kirjeldus ja eelised” tab_id=”1644303046810-b5933ff2-6f06″][vc_column_text]Dreamfire kamado Trendy Max on oma hinnaklassis ja suuruses parim valik. Kui sulle meeldib valmistada suuri lihatükke ja tahad oma terrassil omada tõelist iludust, on Max sulle õige valik. Ekstra tihe ja paks keraamika tagab ühtlase küpsetustulemuse ning parema soojuse hoidmise. Roostevabast terasest tugev alusraam koos ratastega teeb suure grilli liigutamise erakordselt mugavaks. Komplekti kuuluvad: Ekstratugev roostevabast terasest grillrest, tumedast puidust küljelauad koos riputuskonksudega, keraamiline söekorv ja tulering ja metallist söerest. Lisaks on saadaval palju lisavarustust.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Muu / Lisainfo” tab_id=”1644303267990-3be20bc5-87e2″][vc_column_text]Dreamfire Kamado Trendy Max on ideaalne valik restoranidele, väiketootjatele ja suurtele gruppidele. Trendy Max pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures. Tänu suurele grillmise alale saab küpsetada suuremõõdulisi liha ja kalatooteid, samuti röstida või grillida suuremat kogust lihtsa vaevaga.

Garantii:

2 aastane piiratud garantii keraamilisele korpusele, 1 aastane piiratud garantii metallosadele, 6 kuuline piiratud garantii lisavarustusele ja termomeetrile, 3 kuuline garantii puidust osadele.

Grilliga kokkusobivad tooted:

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-kupsetussusteem-lux-27/

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-grillikate-xxl/

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-meatspotter-100-bluetooth-termomeeter-2-sondiga/

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-tulekindel-grilli-alune-kaitsematt/[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]