Dreamfire® Kamado Trendy Home (demogrill)

-25%

Dreamfire® Kamado Trendy Home (demogrill)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 144.33

433.00

Dreamfire Kamado Trendy Home on ideaalne valik väiksematele peredele või gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

 

Tootekood: DF15826-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Spetsifikatsioon: Värvus – tumeroheline. Küpsetusala diameeter 37cm ( 14.5″) Grilli välidiameeter 43cm ( 17″)

Dreamfire kamado Trendy Home on oma hinnaklassis parim valik. Tänu oma suurusele, sobib Trendy Home ka lauapealseks eraldiseisvaks grilliks. Mugavalt kasutatav roostevaba ülemine siiber teeb temperatuuri hoidmise ülimalt lihtsaks. Trendy home komplektis on ekstra tugev roostevabast rest, metallist söerest ja keraamiline söekorv. Tänu paksule ja tihedale keraamikale hoiab Trendy Home sooja paremini kui samas suuruses konkurendid. Eraldi saab juurde lisada tumedast puidust küljelauad koos riputuskonksudega ning vastupidava roostevabast alusraami koos ratastega.

Dreamfire Kamado Trendy Home on ideaalne valik väiksematele peredele või gruppidele. Trendy Home pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele. Saadaval hulgaliselt lisavarustust.

2 aastane piiratud garantii

Grilliga kokkusobivad tooted:

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-trendy-home-kuumusehajutaja-komplekt/

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-grillikate-s/

https://grillimaailm-outlet.ee/toode/dreamfire-lepapuust-susi-50l/