Dreamfire® Kamado Trendy Classic (saalinäidis)

-25%

Dreamfire® Kamado Trendy Classic (saalinäidis)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 199.67

599.00

Dreamfire Kamado Trendy Classic on ideaalne enamikele peredele ja keskmistele kuni suurtele gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod.  Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

 

 

Tootekood: 15657-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Värvus – tumeroheline.

Küpsetusala diameeter 48 cm (19″)

Grilli välidiameeter 56 cm ( 22″)

Dreamfire kamado Trendy Classic on oma hinnaklassis ja suuruses parim valik. Ekstra tihe ja paks keraamika tagab ühtlase küpsetustulemuse ning parema soojuse hoidmise. Ülemine roostevabast terasest siiber tagab uskumatult lihtsa temperatuuri kontrolli. Roostevabast terasest tugev alusraam koos ratastega teeb grilli liigutamise erakordselt mugavaks. Komplekti kuuluvad: Ekstratugev roostevabast terasest grillrest, tumedast puidust küljelauad koos riputuskonksudega, keraamiline söekorv, metallist söerest. Lisaks on saadaval palju lisavarustust.

Dreamfire Kamado Trendy Classic on ideaalne enamikele peredele ja keskmistele kuni suurtele gruppidele. Trendy seerias kõige populaarsemad kamadod on väga populaarsed tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele. Trendy Classic pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

Garantii:

2 aastane piiratud garantii keraamilisele korpusele, 1 aastane piiratud garantii metallosadele, 6 kuuline piiratud garantii lisavarustusele ja termomeetrile, 3 kuuline garantii puidust osadele