Dreamfire® Kamado Smokey II (keraamikat katva glasuuri tootmisdefektiga)

-40%

Dreamfire® Kamado Smokey II (keraamikat katva glasuuri tootmisdefektiga)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 300.00

900.00

Dreamfire Kamado Smokey II on uuem versioon populaarsest originaalsest Smokey mudelist – tõeline innovatiivsus kamadode maailmas. Smokey II on disainitud tõsisele grillimise entusiastile, kes hindab iga väikest detaili ning ootab oma kamadolt nii parimaid materjale, kui ka ülimat funktsionaalsust. Dreamfire Kamado Smokey II on loodud grillifännide poolt teiste grillifännide jaoks.

Saadavus: Laost otsas
Saadavus poodides:

Tallinn: Laost otsas

Tartu: Laost otsas

Tootekood: 15651-1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värvus – öine taevas ( Night Sky )

Grilli välidiameeter 56.5 cm ( 22″)

Küpsetusala diameeter 47cm ( 19″)

Küpsetusala kolmel tasandil kokku 5205 ruutsentimeetrit

GARANTII ON AINULT GRILLI MÕRANEMISEL, VÄRVIL GARANTIID POLE.

Dreamfire kamadode tippmudel. Elegantne disain, suurim küpsetuspind ning unikaalne suitsulaastu sahtel teevad Smokey II parima valiku oma hinnaklassis. Smokey II on eridisainiga ülemine siiber, mis muudab temperatuuri kontrollimise uskumatult lihtsaks. Kolmetasandiline küpsetussüsteem võimaldab teha suuremaid koguseid või erinevaid toite korraga. Kuumuse jagunemine grillis on ühtlane ja tagab parima tulemuse nii profi kui ka algaja kätes. Suitsulaastu lisamise süsteem võimaldab laastu lisada ilma suure temperatuuri kaota ning lõpptulemus on ühtlasem. Komplekti kuulub: Smokey 2, 3-tasandiline küpsetussüsteem, grillitermomeeter Meatspotter 100, suitsulaastu lisamise süsteem, tuharoop, vihmakate ja roostevabast terasest alusraam koos ratastega.

Smokey II on Dreamfire sarja tippmudel. Juba eemalt tõmbab tähelepanu tema veetlev disain ja sihvakus. Oma hinna ja kvaliteedi suhtega on see vaieldamatult parim mudel sinu terrassil või restoraniköögis. Oma uskumatult suure küpsetuspinnaga on Smokey IIs võimalik valmistada kõike, mida sinu fantaasia pähe toob. Küpseta, grilli, suitsuta, hauta, rösti. Dreamfire Smokey II loob sulle selleks kõik. Näita naabritele, et oled küla parim grillimeister ja too oma terrassile Dreamfire Smokey II.

GARANTII ON AINULT GRILLI MÕRANEMISEL, VÄRVIL GARANTIID POLE.