Dreamfire® Kamado Comfy Brick (keraamikat katva glasuuri tootmisdefektiga)

-40%

Dreamfire® Kamado Comfy Brick (keraamikat katva glasuuri tootmisdefektiga)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 220.00

660.00

Keraamikat katval glasuuril on tootmisdefektid, mis on ainult visuaalne viga. Värvidefektid on parandatud, kuid siiski nähtavad lähedalt vaadates.

Dreamfire Kamado Comfy uue seeriaga saad oma grillimiselamustel jõuda uute tasemeteni. Kamado Comfy grillid on disainitud nägema välja modernsed ja maitsekad su kodu kõrval, üllatades samal ajal oma võimekusega. Mahlane liha, karamelliseeritud juurviljad, krõbedad küpsetised – Dreamfire Kamado Comfy grilliga on ainus limiit enda kujutlusvõime!

Saadavus poodides:

Tallinn: Tellitav

Tartu: Tellitav

Tootekood: 15654 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

• Värvus – Tellisepunane
• Kere välidiameeter: 56,5cm (22”)
• Kere sisediameeter: 50cm (20”)
• Resti diameeter: 47cm (19”)
• Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
• Küpsetusala kaheltasandil kokku LUX PRO süsteemiga: 3470 cm2
• Eksklusiivne kuusnurkse mustriga disain

GARANTII ON AINULT GRILLI MÕRANEMISEL, VÄRVIL GARANTIID POLE.

Eksklusiivne kuusnurkne disain äratab tähelepanu igal terrassil. Ekstra paks ja tihe keraamika hoiab ühtlasemalt sooja ja tagab parima tulemuse. Roostevaba katusega ülemine siiber, teeb Comfy juhtimise uskumatult lihtsaks. Grilli suurus on sobilik nii 2-le inimesele kui ka suuremale seltskonnale. Grill on täiskomplektis ja sisaldab järgmist lisavarustust: kahe sondiga lihatermomeeter Meatspotter 100 Bluetooth, kahetasandiline küpsetussüsteem Lux Pro L, Dreamfire tuharoop, L suuruses grillikate, tugevast roostevabast terasest alusraam koos ratastega, puidust küljelauad koos riputuskonksudega.

Esimesed Eestis disainitud kamadod. Kamado Comfy grillid on disainitud nägema välja modernsed ja maitsekad, üllatades samal ajal oma võimekusega. Pikalt küpsenud suitsuliha, kiirelt valminud krõbe pitsa, röstitud köögivili või magus küpsetis – Dreamfire Kamado Comfy grilliga on ainus limiit sinu enda kujutlusvõime!