Pit Boss Sportsman 3 koos grillialusega – Gaasigrill saalinäidis

-24%

Pit Boss Sportsman 3 koos grillialusega – Gaasigrill saalinäidis

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 199.67

599.00

Tänu kompaktsele suurusele saab kaasaskantavat Pit Boss Sportsman 3 gaasigrilli kasutada nii mugava reisigrillina kui ka kodugrillina hoovis või rõdul. Kahe terasest põleti ja SureFire-süütega varustatud grillil on tugev kaas ja valatud alumiiniumist kõrge kupliga disain, mis võimaldab teil soovi korral grillida suuri tooteid, näiteks tervet kana või kalkunit. Kvaliteetsel Sportsman 3 grillil on termomeeter, kroomitud nupud ja käepidemed ning kokkupandavad külgpaneelid hõlpsaks transportimiseks. Lisaseadmete hulka kuuluvad küpsetusplaat, pannialus, kuumuseriiul, grillikate, ratastega alus, tarvikute tasapind ja alumine riiul.

Komplektis on kaasas ka Delux alusraam.

Tootekood: NBPB10755-1 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”outline” color=”black” active_section=”0″][vc_tta_section title=”Tehnilised omadused ja mõõdud” tab_id=”1644307963271-bc880a5b-be16″][vc_column_text]• Kaasaskantav gaasigrill
• 3066-ruutsentimeetrine toiduvalmistuspindala
• Portselanemailkattega malmist küpsetusrestid
• Kuplikujuline alumiiniumist kaas ja korpus
• Kolm roostevabast terasest gaasipõletit
• 26 000 BTU
• Kroomitud käepidemed ja nupud
• Eemaldatav rasvakogumisnõu
• Süütesüsteem SureFire™
• Sisseehitatud termomeeter
• Kokkupandavad külgriiulid sisseehitatud nagidega tarvikutele[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kirjeldus ja eelised” tab_id=”1644307963295-65adb1ce-4af5″][vc_column_text]Pit Bossi kaasaskantava gaasigrilliga Sportsman 3 saate julgelt valmistada grillitud toitu kõikjal. Kolme roostevabast terasest gaasipõletiga ja muljetavaldava 3066-ruutsentimeetrise pindalaga portselanemailkattega malmist küpsetusahjuga saate oma koduaias või reisil oma perele ja sõpradele valmistada maitsvaid grillitud roogi. Vastupidavast alumiiniumist kaas ja korpus on kujundatud kõrge kuplina, mis võimaldab grillida suuri lihatükke, näiteks tervet kana või kalkunit. Lisaks võimaldab SureFire™ uuendusliku süütega grilli suur soojusjõudlus teil otsustada, kas soovite valmistada toitu avatud või suletud kaanega.

Erinevalt konkurentidest on Pit Bossi grillil Sportsman 3 kolm põletit, mis võimaldavad korraga kasutada grilli erinevaid temperatuuritsoone. Nüüd on teil võimalus ühel ajal küpsetada erinevaid roogi erinevatel temperatuuridel. Nii kulutate vähem aega grillimisele, et veeta rohkem aega sõprade ja perega.

Pit Bossi kaasaskantava gaasigrilli Sportsman 3 lisavõimalused hõlmavad termomeetrit, kroomitud nuppe ja käepidemeid, tarvikunagidega kokkupandavaid külgriiuleid hõlpsaks transportimiseks ja tuulekaitseks, eemaldatavat rasvakogumisnõud ja Pit Bossi 5-aastast garantiid, mis on oma klassi parim. Toiduvalmistamise hõlbustamiseks välitingimustes saate osta lisatarvikuid, nt pööratava resti, pööratava küpsetusplaadi, pööratava kuumaaluse, ülemise kuumutusraami, katte ning maitseainesalve, kinnitatava lisavarustushoidiku ja alumise riiuliga luksusliku käru.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Muu / Lisainfo” tab_id=”1644308117040-173e9051-567f”][vc_column_text]Garantii: Pit Bossi viieaastane garantii.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]